YENİ PROJE Mostar Life Grand Houses

Çolakoğlu Group ve iştiraklerinin yapımına başladığı Mostar Life Grand Houses; İstanbul’un planlı gelişme aksının tam üzerinde, Kuzey’de kurulan Yeni İstanbul’un merkezinde. 3. havaalanı, 3. Köprü bağlantı yolları ve Kanal İstanbul adeta Mostar Life Grand Houses’ın çevresine inşa ediliyor. Sağlık kenti, Olimpiyat Stadı ve çevresindeki onlarca alışveriş merkezi ile bir hayal dünyasının tam ortasında yer alıyor. 


Metro, TEM-Basın Ekspres Yolu, yeni yapılan otoyollarla erişimin son derece kolay olduğu Mostar Life Grand Houses’da yaşam olanakları ise en yüksek standartlarda. Artık alışılmış hale gelen sosyal tesisler, sauna, fitnes, hamam, kapalı yüzme havuzları, çok amaçlı toplantı salonlarının yanında dünyada gelişen konfor anlayışına uygun hatta çok ötesinde birçok özellik burada sizi bekliyor. Örneğin 5+1’lerde özel hamam, tek tuşla tüm aydınlatmayı kapatabilme, 


2. ebeveyn banyolu yatak odaları şimdilik söyleyeceğimiz birkaç ayrıcalık. Çok daha fazlası büyük usta Mimar Sinan’dan esinlenerek tasarlanmış özel mimarisiyle Mostar Life Grand Houses’da sizi bekliyor olacak.

Telefon : 0212 485 35 34


www.mostarlife.com.tr